O nás | Kontakt

Naše firma

Firma Pfeiffer se sídlem v Polici nad Metují byla založena roku 1991. Naše činnost je zejména obchodní a zčásti také výrobní.

Zabýváme se převážně nákupem a prodejem elektrodílů, jako jsou bariéry, bočníky, odpory 25-50W, uhlíkové kartáče, ferrity, dávkovače mazání ZTS, elektromotory MEZ a ATAS, přístroje pro měření chvění a diagnostiku Schenck, elektrodíly Telemecanique, OEZ, Schneider, Siemens a Moeller, měřící přístroje Metra, měřící a regulační technika ZPA, elektromagnety, odporníky R4VO a R1P6, relé, dotykové zkoušečky, venkovní pojistky, senzory, pneumatické a hydraulické díly, fitinky z temperované litiny, strojní nářadí a měřidla, náhradní díly do trolejbusů, tramvají a železnic ap.

Jsme také jediným českým výrobcem litinových stojanů s certifikací EN 292-2 pro všechny druhy vrtaček.

Během bezmála třiceti let zkušeností v oboru jsme si vybudovali dobrou síť kontaktů jak doma v České republice, tak v zahraničí. Pokud sháníte konkrétní díly či máte zájem o spolupráci, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vás navštívíme a otevřeme širokou škálu možností, které by spolupráce našich firem mohla nabízet. Těšíme se na kontakt s Vámi!

parallax background
 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobní činnost

Litinové stojany S57A-PF

V roce 1996 jsme odkoupili od ČKD Hronov a.s. výrobu litinových vrtačkových stojanů typu "S57A". Od roku 1997 je výroba těchto stojanů v plynulém provozním a dodavatelském režimu.

Stojan S57A je inovován, doznal řady významných změn a stal se vskutku univerzálním pomocníkem v domácnostech a dílnách. Jeho hlavní přednost ocení zvláště ti, kteří mají k dispozici malé pracovní prostory, neboť zabírá plochu pouze 0,25 m čtverečných. Stojan je určen hlavně pro vrtání, ale s pomocí nedílného základního vybavení může skvěle posloužit k broušení a ostření nástrojů, lisování a vyrážení ložisek, sloupků a pouzder, řezání závitů kolmo s pomocí vyrovnávacího trnu, hoblování smirkovým kotoučem a podobně. Pro frézování či soustružení dřevěných materiálů lze zakoupit speciální přídavné zařízení. Neméně dobře stojan poslouží dokonce i při čištění bot!

Rádi Vám osobně předvedeme jednoduché zacházení, které samozřejmě najdete také v návodu k obsluze.

parallax background