Možnosti dopravy

table.GeneratedTable {width: 100%;background-color: #DBDBDB;border-collapse: collapse; border-width: 2px;border-color: #23241e; border-style: solid; color: #23241e; font-size: 20px; font-family: Poppins;}
table.GeneratedTable td, table.GeneratedTable th {border-width: 2px !important; border-color: #efefef !important; border-style: solid !important; padding: 3px;} .firstCol {width: 200px;} .firstRow {background-color: #BDBDBD;}
Přepravní služba PPL
Přepravní služba DPD
Výdejní místo ParcelShop (až 1400 výdejen po ČR)
Osobní odběr POLICE NAD METUJÍ, HRONOV
 

Vaše objednávky expedujeme ještě v den přijetí do 12:00, objednávky přijaté po 12:00 expedujeme následující pracovní den.

Dodací lhůty se mohou pohybovat v rozmezí 2 až 30 dnů v závislosti na dostupnosti konkrétního zboží a zvoleném způsobu dopravy. V případě, že objednávka zahrnuje zboží, které není skladem, může doba dodání trvat až 30 dnů, přičemž vás budeme průběžně informovat o očekávaném datu doručení. Odpovídáme na váš zájem o transparentnost a věnujeme zvláštní pozornost dodacím lhůtám, abyste byli vždy dobře informováni o stavu vaší objednávky.

 

V případě, kdy bychom byli nuceni stornovat vaši objednávku, a to především z důvodu nedostupnosti zboží, bude vám vrácena platba, kterou jste předem uhradili. Vaše spokojenost je pro nás důležitá, a proto se snažíme zajistit, abyste byli informováni o všech relevantních aspektech vaší objednávky.

 

 

Způsob platby

  • Na dobírku 
  • Bankovním převodem – ČSOB 772158 / 0300
  • Rychlá online platba (platební brána) – online
  • Platba kartou – online
  • Apple Pay, Google Pay
  • Hotově – na prodejně